Єдиний кабінет мешканця
Проєкт Юрія Вілкула

«ДІДЖИТАЛ ВІЗА» для криворіжців: безконтактна ідентифікація та шеринг цифрових документів

10.02.2021

Сьогодні ВАША DIGITAL «ВІЗА» нагадує, що з грудня 2020 року у Центрі  адміністративних послуг «Віза» виконкому Криворізької міської ради для отримання адміністративних, інших публічних послуг у заявників є можливість скористатися безконтактною ідентифікацією та функцією «шеринг», якщо в смартфоні встановлено авторизований мобільний застосунок Дія.

Для отримання адміністративної послуги заявник має підтвердити свою особу. Для безконтактної ідентифікації йому достатньо показати в своєму мобільному пристрої за допомогою авторизованого застосунку «Дія» QR-код документа адміністратору Центру «Віза». Після сканування адміністратору відобразяться Ваші дані, і не потрібно посвідчувати особу паперовим документом.

Шеринг з Порталу Дія інтегрований в модернізовану комп’ютерну програму «Електронна система оцінки якості надання послуг» (ЕСОЯ), яку використовують адміністратори Вашої «Візи» при прийомі замовників послуг. Він дозволяє поділитися цифровою копією документів, які є у заявника в мобільному застосунку: паспорта громадянина України (ID­-картка), закордонного паспорта, довідки про присвоєний ідентифікаційний номер платника податків. Адміністратор запитує ідентифікатор штрих-коду  електронного документа,  після чого комп’ютерна програма «ЕСОЯ» надсилає запит до системи Дія. На екрані смартфона заявника з’являється повідомлення про організацію, яка запитує документ для надання тієї чи іншої послуги. Після підтвердження - документ потрапляє у «ЕСОЯ».

Таким чином, використання мобільного застосунку Дія значно прискорює оформлення заяви на отримання адмінпослуги, виключає помилки при заповненні, наближає безпаперовий документообіг. Можливість взаємодії інформаційної системи «ЕСОЯ» з мобільним застосунком стала одним із нових результатів постійної модернізації системи та її функціоналу.

Всі зазначені е-сервіси полегшують отримання адміністративних, інших публічних послуг, а це доводить, що ВАШ ЦЕНТР «ВІЗА» продовжує самовдосконалюватись та йти шляхом діджиталізації. 

 

Користуйтеся сучасними сервісами нового покоління!

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail: 
viza@kr.gov.ua,

  http://viza.kr.gov.ua/